© 2017 Hogash.com

NAMIOT BEZ SAUNY

  • GOŚCIE: 4+2
  • ŁAZIENKA: duży prysznic, toaleta, ręczniki, suszarka do włosów, mydło w płynie, papier toaletowy
  • SYPIALNIA: pościel, szafa, długie łóżka (> 2 metry)
  • KUCHNIA: stół z 4 krzesłami, lodówka z zamrażarką, płyta elektryczna, czajnik elektryczny, kawiarka, przybory kuchenne, środki czystości, kawa, herbata, woda mineralna, cukier, sól, olej
  • UDOGODNIENIA: klimatyzacja, moskitiery w oknach, duży oświetlony taras z grillem, dodatkowy grzejnik oraz koce na życzenie, usługa sprzątania i wymiany pościeli przy pobycie powyżej 6 dni na życzenie

DOSTĘPNE TERMINY

Glamping Podniebny - unikatowe miejsce na Kaszubskiej Ziemi, położone na granicy lasów Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego i wielohektarowej połaci trawiastego lądowiska, dającego poczucie nieograniczonej przestrzeni przed nami, zamkniętej w oddali ścianą sosnowych borów.

Namioty wyposażone zostały z myślą o maksymalnej funkcjonalności oraz dbałością o każdy detal. Centralnym punktem w każdym namiocie jest duża łazienka, która wydziela swoimi ścianami strefy użytkowe. Na froncie namiotu znajduje się sypialnia z podwójnym łóżkiem i widokiem przez panoramiczne okno na naturę- lasy i przestrzeń lądowiska. Na drugiej ściance postawiono doskonale wyposażoną kuchnię, a na kolejnej znajduje się garderoba oraz schodki do wejścia na antresolę - miejsce sypialniane dla kolejnych 2 osób. Namioty zostały wykończone w najwyższym standardzie w stylu, który stanowi mariaż nowoczesnego surowego loftu z elementami rustykalnymi, swojskimi. Wszystko to daje przyjemną dla oka kompozycję, wspomagającą efektywny wypoczynek. Goście przyjeżdżając do Glampingu Podniebnego nie muszą martwić się o zakupy takie jak herbata, kawa, cukier itp. Zadbano o to, aby standard porównywalny był z tym w luksusowych hotelach, z tym że wzbogacony jeszcze bliskością natury, urokliwym oświetleniem na tarasie oraz możliwością grillowania czy rozpalenia ogniska.

Na terenie lądowiska jest możliwość odbycia lotu paralotnią w towarzystwie instruktora z firmą Collage Loty Paralotnia.pl- właścicielem Glampingu Podniebnego. Lot daje możliwość wzniesienia się na wysokość nawet 700 m z widokami na okolicę w promieniu kilkudziesięciu kilometrów.

Wokół Glampingu znajduje się wiele kilometrów ścieżek rowerowych po duktach leśnych, mnóstwo większych i mniejszych jezior wraz z Jeziorem Wdzydzkim zwanym Morzem Kaszub, z pełną infastrukturą turystyczną- pomostami, plażami, wypożyczalniami sprzętu wodnego. W pobliżu jest także rzeka Wda, słynąca z malowniczych spływów kajakowych.

W miejscowości Borsk znajduje się także kilka restauracji, także z możliwością dowozu posiłku oraz doskonale wyposażony sklep.

Poczuj się ekskluzywnie w naturalnej bliskości lasów na Glampingu Podniebnym, a w nocy ukoj swoje zmysły napawając się niesamowitymi zachodami słońca i widokiem milionów gwiazd na niebie!

Wymagane pola *

TOP